عوامل مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو: تکنیک کاشت ابرو و تجربه پزشک

0

عوامل مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو تکنیک کاشت ابرو و تجربه پزشک

ابرو یکی از عوامل تعیین کننده چهارچوب صورت است که در صورت تعیین کننده نشانه‌های زیبایی است. می‌تواند ساختاری باشد، مانند کم پشت شدن ابرو در بیماری‌های پوستی مختلف، حوادث ممکن است در نتیجه شرایطی مانند سوختگی رخ دهند. شایع‌ترین بیماری‌های پوستی، بیماری‌های سیستمیک، و عفونت‌ها، ممکن است به علت آسیب‌های تکراری رخ دهند. هزینه آن بستگی به تعداد گرافت‌ها دارد که براساس اندازه و شکل ابروهای جدید مطلوب است .

حتما بخوانید:


کاشت ابرو به روش FUT 


کاشت ابرو به روش fue


مراقبت های بعد از کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو


كاشت ابرو امری تخصصی و نیاز به مهارت ,ظرافت و تكنیک كاشت مناسب است از این جهت شخص كاندیدای کاشت ابرو باید در تعیین پزشک معالج خود دقت لازم را داشته باشد. هزینه كاشت ابرو در چند مورد خلاصه می‌شود: تجربه و مهارت پزشک, تكنیك كاشت ابرو, انجام كاشت ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابروها و نداشتن عوارض و دوره نقاهت. در مجموع این عوامل تعیین کننده هزینه‌ی نهایی کاشت ابرو برای شما می‌باشند.

متخصصان ما در کلینیک  مرکز کاشت مو و ابرو موریان  آماده‌ی ارائه خدمات در زمینه‌ی کاشت ابروی طبیعی با استفاده از روش‌های  FIT و FUT و با استفاده از بهترین امکانات به شما می‌باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های 09395431350 و 02188762832 تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر در تعیین هزینه کاشت ابرو


هزینه کاشت بیشتر به تعداد گرافت‌های مورد استفاده بستگی دارد. در بعضی از مکانها، بیمار به جای اینکه به سادگی یک قیمت ثابت پرداخت کند برای هر گرافت هزینه خواهد داد. همچنین برای بیهوشی و هزینه جراح نیز باید مبلغی پرداخت کند. هزینه کاشت ابرو نسبتا بیشتر از سایر فرمهای تغییر شکل ابرو است. انتظار می‌رود که هزینه کاشت ابرو بر اساس عوامل زیر بی‌ثبات باشد:

 • تجربه پزشک
 • تعداد ساعات ماندن در کلینیک
 • جلسات درمان
 • شامپو ضد عفونی کننده و آنتی بیوتیک قبل از عمل
 • عمل، دست مزد پزشک، و بیهوشی
 • پک‌های پس از عمل: آنتی بیوتیک‌ها، مسکن‌ها، قرص‌های خواب، شامپو
 • مراجعات به پزشک پس از عمل: شامپو زدن، کشیدن بخیه‌ها (در صورت نیاز)
 • هزینه‌های پنهان دیگر وجود ندارد.
 • به غیر از رفت و آمد و اقامت.

علاوه بر این، هزینه‌های احتمالی دیگری نیز برای بیماران کاشت ابرو که از خارج از کشور می‌آیند وجود دارد، که شامل خدمات رفت و آمد، هتل و سرویس‌های انتقال است. نکته حیاتی در مورد استفاده از تدارکات پزشکی این واقعیت است که این وسایل تنها می‌توانند برای یک بیمار استفاده شوند. تمام تدارکات پزشکی مربوطه برای یک بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرند و سوزن FUE نمی‌تواند دوباره استفاده شود. اگر یک پزشک بسیار با تجربه را برای کار انتخاب کرده‌اید و برای روش نواری انتخاب شده‌اید پس شما ممکن است مجبور به صرف زمان بیشتری در کلینیک باشید، در نتیجه هزینه‌ها بالاتر است. این بر اساس گرافت‌های قرار گرفته و موی وفق داده شده در طول فرآیند عمل متفاوت است. ایده خوبی است که برای پزشکان باتجربه هزینه زیادی پرداخت کنید اما هزینه بیشتر به این معنی نیست که مزیت بیشتری دارید. همیشه سعی کنید بررسی‌ها را از افراد با تجربه به دست بیاورید تا از احتمالات مثیبت یا اجرای اشتباه اجتناب کنید.

حتماً بخوانید : هزینه کاشت ابرو 

هزینه‌ی کاشت ابرو بر اساس روش مورد استفاده

نوع تکنیک: بر اساس این واقعیت که FUE یک تکنیک پیشرفته کاشت ابرو است؛ هزینه آن همیشه بالاتر از تکنیک FUT است. دو روش قابل توجه عبارتند از: استخراج واحدهای فولیکولی (FUE) و پیوند واحد فولیکولی (FUT). روش FUE گران‌تر از روش FUT است به خصوص زمانی که هزینه برای هر گرافت محاسبه می‌شود. جراح و بیمار در طراحی خط ابرو با نشان دادن در موقعیت نشست همکاری می‌کنند. مطابقت دادن سایز ابروی موجود با موی دهنده هر زمان که امکانپذیر باشد، با میکرو کالیبر انجام می‌شود. ناحیه اهدا کننده از ناحیه mid-occipital برای مطابقت کالیبر ابروی موجود انتخاب می‌شود (کمتر احتمال خاکستری شدن را دارد). تعداد گرافتها بستگی به اندازه و ویژگی بازسازی قبلا تعیین شده ابرو دارد.

 • کاشت ابرو به روش FUT  : موهای دهنده به طول ۱ سانتی‌متر چیده می‌شوند. تکنیک باز برداشت از ناحیه دهنده به منظور به حداقل رساندن برش عرضی بوده و زخم با روش بستن تریکوفیت از طریق لبه پایینی عمقی در یک لایه با استفاده از بخیه‌های قابل جذب استفاده می‌شود.
 • تکنیک FUE بدون تراش : گرافت‌های تکی مو بدقت زیر میکروسکوپ درشت نمایی ۱۰ برابر تشریح می‌شوند. گرافت‌های فولیکولی تکی از بافت دور ساقه مو جدا می‌شوند اما غلاف بیرونی ریشه باقی می‌ماند تا سوزن‌های ۲۳G و گاهی اوقات ۲۴ و ۲۵G در آنها قرار بگیرند. این گرافت‌های تکی مو بیشتر تقسیم نمی‌شوند. واحدهای فولیکولی که حاوی بیش از دو مو هستند، به صورت طولی به یک واحد مویی تقسیم می‌شوند.

هزینه‌ی کاشت ابرو بر اساس تعداد گرافت

یکی از مهمترین عوامل در تعیین هزینه‌ی کاشت ابرو تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت می‌باشد.

فرایند کاشت در واقع بسیار ساده است. بیمار می‌تواند انتخاب کند که آیا فقط یک ناحیه کوچک بازسازی شده برای پوشش زخم می‌خواهد یا یک ترمیم کامل برای ابروهای پر می‌خواهد. بسته به اینکه بیمار چه می‌خواهد، می‌تواند در هرجا بین ۵۰ تا ۴۰۰ گرافت برای هر ابرو وجود داشته باشد. هر یک از این گرافت‌ها حاوی یک یا دو مو هستند. پزشک و بیمار با هم تصمیم می‌گیرند چه طراحی و شکلی بهترین نتایج با ظاهری طبیعی را به دنبال دارد. سپس، قبل از شروع گرافت‌ها، با Wand به بیماران تزریق می‌شود که یک دستگاه است که به کم کردن احساسات کمک می‌کند تا هر ناراحتی را برای بیمار کاهش دهد. معمولا موهایی که در کاشت استفاده می‌شوند از پشت سر با استفاده از روش نوار یا (استخراج واحد فولیکولی)FUE  گرفته می‌شوند. این تصمیم قبل از فرآیند عمل بین بیمار و پزشک گرفته می‌شود. این وابسته به مدل موی شما و اهداف کاشت است. به طور معمول، موهای نازک‌تر برای استفاده در این روش استخراج می‌شوند و زمانی که آنها آزاد می‌شوند، یک تیم متخصص در کاشت موی ابرو گرافت‌ها را زیر میکروسکوپ آماده می‌کنند در حالی که پزشک نواحی گیرنده در ابرو را پیدا کرده و علامت می‌زند.

قمیت ترمیم ابرو شامل چه چیزی است؟


مشاوره اولیه شامل قیمت است و معمولا وقتی است که پزشک تعیین می‌کند که آیا بیمار متقاضی مناسبی برای کاشت است یا خیر، و همچنین در مورد طراحی مطلوب و شکل ابرو بحث می‌شود. برخی افراد ممکن است بیماران مناسبی نباشند، از جمله افراد مبتلا به آلوپشیا آرتا، که یک اختلال خودایمن است که باعث ریزش مو یا اختلال موکنی می‌شود، که یک اختلال وسواسی- اجباری است که باعث می‌شود افراد بیمار موهای خود را از دست بدهند. این اختلالات و سایر اختلالات مشابه می‌توانند باعث ناموفق بودن ترمیم ابرو شوند. خود فرآیند عمل شامل قیمت، و همچنین بیهوشی مورد استفاده در طول جراحی است. تصمیم‌گیری اینکه کدام روش کاشت موی ابرو برای شما مناسب است، ممکن است بحث برانگیز باشد. با این حال با وقت گذاشتن برای تحقیق و صحبت با پزشک، تصمیم مناسب می‌تواند گرفته شود. به یاد داشته باشید هنگام تصمیم‌گیری همه چیز را در نظر بگیرید، زیرا این امر می‌تواند تاثیر زیادی بر نتیجه داشته باشد. گفته می‌شود که کاشت موی ابرو بسیار موثر است و می‌تواند نتایج چشمگیر و در عین حال طبیعی را ایجاد کند. داشتن ابروهای کامل و سالم می‌تواند ظاهر جوان را تقریبا برای هر کسی ایجاد کند.

حتماً بخوانید : ترمیم ابرو 

یادداشت: پس از این فرآیند عمل، بعضی از بیماران تصمیم می‌گیرند بین هشت ماه و یک سال بازگردند تا گرافت‌های موی بیشتری به منظور داشتن ابروهای ضخیم‌تر اضافه کنند. این به وضوع شامل قیمت کلی فرآیند عمل اصلی است. با این حال، فرآیند عمل اصلاح تنها یک بخش از هزینه اصلی است.

کاشت ابرو در مقایسه با میکروبیلدینگ

اگر شما به دنبال بهبود طولانی مدت ابرو هستید، بدون شک می‌خواهید انجام میکروبیلدینگ را در نظر بگیرید. به جای کاشتن فولیکول‌های مو، میکروبیلدینگ که باعنوان eyebrow embroidery یا micro-stroking نیز نامیده می‌شود، از آرایش دائمی برای ایجاد ظاهر یک ابرو کامل استفاده می‌کند. گرچه این درمان در طول چند سال گذشته محبوبیت یافته است، اما در واقع یک روش قدیمی است؛ و برخی از محققان ادعا می‌کنند که برای قرن‌ها وجود داشته است. با میکروبیلدینگ یک متخصص رنگدانه‌ها را در لایه بالای پوست با استفاده از یک دست ابزار با سوزن متصل (مشابه یک تفنگ تاتو) وارد می‌کند تا نقاطی از ابرو که کم پشت است یا ریخته است را پر کند. متخصص مراقبت‌های ویژه‌ای را برای اطمینان از این که هر مو به منظور شبیه‌سازی موهای واقعی تقلید می‌شود، با توجه دقیق به ابعاد و سایه زدن، انجام می‌دهند. تفاوت اصلی بین میکروبیلدینگ و کاشت ابرو این است که میکروبیلدینگ نیمه دائمی است که با مراقبت مناسب تنها ۶ تا ۱۸ ماه دوام دارد. میکروبیلدینگ همچنین به طور قابل توجه نسبت به روش کاشت ابرو مقرون به صرفه‌تر است. با این حال، چون میکروبیلدینگ از رنگدانه‌های تاتو آرایشی استفاده می‌کند و کاشت از فولیکول‌های واقعی استفاده می‌کند، با روش کاشت شما احتمال بیشتری برای رسیدن به نتیجه طبیعی‌تر دارید. انتخاب روش مناسب برای شما بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله نتیجه نهایی مورد نظر شما. در مواردی که ابرو کامل شده است اما نیازمند شکل‌گیری بیشتر است، متخصصان اغلب میکروبیلدینگ را توصیه می‌کنند. اگر شما می‌خواهید یک ظاهر طبیعی‌تر با گزینه‌ای برای شکل دادن و رنگ داشته باشید، پزشک شما به احتمال زیاد کاشت ابرو را توصیه می‌کند.

حتماً بخوانید : کاشت ابروی طبیعی

آیا کاشت ابرو گران است؟

کاشت ابرو خیلی گران نیست. شما به راحتی می‌توانید کاشت ابرو را با کمتر از نصف قیمت یک عمل کاشت موی سر انجام دهید. زیرا کاشت ابرو حدود ۱ ساعت و نیم تا ۲ ساعت زمان می‌برد. از طرف دیگر، کاشت مو ۶ تا ۷ ساعت طول می‌کشد و گرافت‌ها باید تراکم بیشتری داشته باشند. این یک روش زیبایی است که می‌تواند توسط یک تیم متشکل از دو متخصص یا کارشناس انجام شود و عملیات مقرون به صرفه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.